Kodėl mes vedame šią verslo rubriką?

Daugeliui gali iškilti šis klausimas, kodėl mes, teikdami svetainių kūrimo paslaugas, dar vedame verslo rubriką?

Šioje srityje mes dirbame daugiau kaip penkerius metus ir savo praktikoje dažnai susidūrėme su klientais, kurie nežino ką daryti toliau. Susikūrė internetinę svetainę ar el.parduotuvę ir kas toliau? Kokius žingsnius reikia atlikti toliau, norint sėkmingai vystyti savo veiklą?

Turbūt, daugeliui iš mūsų, pradėjusiems šį kelią, iškyla tie patys klausimai ir nežinomybė. Daugelis žmonių, vedini nežinomybės baimės ir išėjimo iš komforto zonos, taip ir nepradeda savo veiklos. Jie paprasčiausia nežino nuo ko ką pradėti, nors viduje turi begalinį potencialą, norą išreikšti savo talentą. Tačiau, kartais mūsų baimės būna didesnės už mūsų norus ir galimybes.

Esame praėję šį kelią ir norime su savo svetainės lankytojais, ne tik mūsų klientais, bet ir žmonėmis, kurie galvoja apie savo veiklą, pasidalinti savo patirtimi ir galbūt net suteikti įrankius, galinčius padėti pirmuosius žingsnius savo veiklos sukūrimo etape.

Kokia bus mūsų eiga?

Kas savaitę skelbsime po naują įrašą ir nagrinėsime temas, kaip verslo kūrimas, ko reikia, kad Jūs sėkmingai išvystytumėte savo veiklą. Tai pat, kalbėsime apie verslo plėtojimo galimybes. Paliesime tokias temas, kaip rankų darbo verslo steigimas ir būdai jį kurti ir populiarinti. Vykdysime apmokymus ir Jus pastoviai informuosime.

Likite kartu ir užsiprenumeruokite naujienas, jei norite pirmi sužinoti apie mūsų skelbiamus įrašus.

IKSMEDIA

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *